Září 2012

Změna!

28. září 2012 v 3:23 | Target
Nechci být anorektička!

Už je to 10 dnů

20. září 2012 v 12:44 | Target
Už je to 10 dnů co jsme spolu jo je to krátká doba ale do hubnutí se pustím ještě víc! kvůli němu! dělá bojové sporty každý večer chodí běhat zatím co já se poflakuju s děckama a chlastám' chci se dosttat na jeho uroveň! být štíhlá a krásná!

jako kdybych se rozpadala

18. září 2012 v 16:49 | Target
Moje náhlá změna v jídle asi nabourala trošku můj život. Jde o to že dnes jsem musela ze škily o něco dřív jelikož jsem se málem poblila. Taky mám podezření že mám něco společného s bulímii včera jsem snedla jen o trošku víc než jsem plánovala a nešlo se ubránit zvracení, do koupelny bych to nestihla tak jsem udělala asi tři kroky otevřela okno a všehno šlo ven. Před dvěma týdny jsem se poblila přímo ve škole ://. Jeden kluk mě dnes řekl že se mu zdám den ode dne hubenější .......... samozřejmě že mě to potěšilo .... snad se dám brzo dohormady abych zas mohla do školy ;) tak se držte večer přidám nějaké články.

slyb

16. září 2012 v 21:17 | Target
slyb?
do konce října budu vážit 50 kg!
každej den vás budu informovat o mých pokrocích!

zas a znova!

5. září 2012 v 20:07 | Target
Ano, ano .... opět se vracím ... už jsem s blogem a hubnutím chtěla seknout, ale to že všechna ta snaha nebyla jen tak pro srandu mě donutilo se vrátit sem. předevčírem mě kámoška řekla že jsem šíleně zhubla! včera jsem potkala kamaráda a ten mě vynadal že mě lezou lícní kosti ..... začínají mít o mě kluci zájem a to se mi líbí ..... ovšem hubnout budu dál .... přece jen se tu najdou nějaké ty mínusy na mé postavě....